Prvi počitniški bralni izziv je končan

4. 10. 2024

Pripravila: knjižničarka Urška Sotler

Poletje je čas, ko knjige večkrat pristanejo v naših rokah kot med šolskim letom. To je brezskrbni čas, ko se posvetimo svojim bližnjim, poskrbimo za svoje hobije in je čas za branje. Danes smo tistim učencem in učiteljem, ki so se med poletjem še posebej potrudili in opravili prvi počitniški bralni izziv na naši šoli, čestitali in podelili zaslužene nagrade. Veseli nas, da je kar 44 učencev in učiteljev letos opravilo počitniški bralni izziv: 37 učencev in 7 odraslih. Kar dvanajst jih je opravilo izziv v celoti, za kar jim še posebej čestitamo. Med glavnim odmorom smo jih povabili v šolsko knjižnico, kjer so prejeli svoje nagrade,  bralne lučke, ki jim bodo osvetljevale njihove najljubše knjige v temi in jih bodo spominjale na prijeten izziv, ki je zaznamoval poletje 2024. Vsem iskreno čestitamo, vse ostale pa vabimo v šolsko knjižnico, saj bo kmalu na vrsti praznični bralni izziv, napovedujemo pa tudi stripovsko bralno značko, ki jo boste letos prvič lahko osvojili.

Vabljeni v šolsko knjižnico po knjige ali kar tako!