Tretješolci, po vzoru Pike, vedno najdejo rešitev

12. 09. 2024

Pripravile: učiteljice Pike – tretješolke

Današnje deževno ulivanje je preprečilo, da bi se naši tretješolci odpravili v Rdečo dvorano na Pikine ustvarjalne delavnice. Piko so k sreči obiskali včeraj, kjer so si v Domu kulture ogledali cirkuški kabaret Cirkus na mesec, ki jih je navdušil, ter obiskali Pikino igrišče in izkoristili zadnji sončni dan festivala.

Danes pa so pikasto ustvarjali kar v šoli. Na pomoč so poklicali dolgoletno Pikino prijateljico, našo tajnico Andrejo, ki Piko Nogavičko osebno pozna, odkar je le-ta prišla v Velenje (že celih 35 let) in ji je veliko let pomagala pripravljati ustvarjalnice.

Tako smo ustvarjali Piko Nogavičko in njena prijatelja konja Alfreda ter gospoda Ficka. Ob tem smo se res zabavali in podoživljali Pikine norčije. Pri tem smo vsi zelo uživali.

In kot smo že večkrat zapisali, Pika je zakon!